Bekçi Kursu

Bekçi kursumuza kayıt olan öğrencilerimizi salonlarımızda en iyi şekilde ağırlayıp profesyonel şekilde hazırlama garantisi veriyoruz. Kurslarımız İstanbul´da Üsküdar ve Kartal´da yapılmaktadır. Kursumuza katılmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Parkur Etapları

Parkur totalde 7 istasyon ve 72 metrelik uzunluktan oluşmaktadır. Burada süre dijital olan fotoselli süre ölçer tarafından yapılmakta ve başlama ve bitiş arasındaki fotoseller en az 3 metre genişlikte olması gerekmektedir. Bu etapları ele aldığımızda aday parkura geldiğinde kendisini tanıtır ve ilk olarak jimnastik sıçrama tahtasına geçer.

Bundan sonra sıra ile lastik içerisinden geçme etabı, ağırlık taşıma etabı, sağlık topuna dokunma hareketi, Takla hareketi, slalom koşu etabı, engel etabıdır. Bekçi adayı bu parkurların hepsini yapmak ve geçmek zorundadır. Bunlardan birisi yapılmadığında adaya diskalifiye edilmekte ve elenmektedir.

Bekçilikte fiziki parkurda her şey standarttır. Biz bu standartları yakalamak ve adayları aynı sınavda imiş hissi uyandırması için bütün parkuru aynısı ile adayların eğitimine sunmaktayız. Uzman ve deneyimli hocalarımız ile adaylarımızın başarması için aralıksız çalışmaktayız. Şimdiye kadar elde ettiğimiz başarılar bizi ayrıca onurlandırmakta ve başarımız tescillemektedir.

Danışma Hattımız
+90 (535) 467 04 09
Kalfaçeşme Sokak No:1 Validebağ Fen Lisesi Spor Salonu Koşuyolu / Üsküdar / İstanbul