Hakkımızda

HSR spor organizasyonları olarak 1990 yılından beri hizmet vermekteyiz.

Vatandaşlarımızın beden ve ruh sağlığın gelişimine bilimsel (Akademik) anlamda yardımcı olmak.

Her Türlü Spor organizasyonlarını, akademisyen hocalar nezaretinde gerçekleştirerek, sporun geniş kitlelere yayılmasına olanak sağlamak ve herkes için spor bilincini vatandaşlarımıza aşılamak.

Ülkemizin sporunu daha ileri, dünya standartlarında bilimsel çizgiye oturtabilmek ve bu amaca yönelik taban ve üstü düzeyde sportif organizasyonlarda bulunmak, derneğimizin ana konuları arasında yer alır.

Bütün bu faaliyetlerde akademisyen kadromuzla beraber yılların vermiş olduğu tecrübe ve bilgi birikimiyle hizmet vermekteyiz .

HSR´den mezun olan birçok genç arkadaşımız ülkemizin değişik yerlerinde beden eğitimi öğretmeni, antrenör, spor uzmanı, çeşitli kurum ve kuruluşlarda spor direktörü lüks işletme ve otellerde masör ve masöz olarak hizmet etmektedir.

Ayrıca sualtı sporları, sualtı ragbisi, sualtı hokeyi paletli yüzme ve tüplü dalış kursları ve halk oyunları yine uzman hocalarımız tarafından verilmektedir.

Başkalarının sizi şu hocayı tanıyoruz, bu hoca bizim adamımız, şu kadar para verirseniz bu işi hallederiz gibi sözlerine kanmayın!

Danışma Hattımız
+90 (535) 467 04 09
Kalfaçeşme Sokak No:1 Validebağ Fen Lisesi Spor Salonu Koşuyolu / Üsküdar / İstanbul